Kia Stonic
1.0 T-GDi MHEV DynamicLine | Clima | Camera | Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
LEASEPRIJS: € 179,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.183,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Stonic |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDi MHEV DynamicLine | Clima | Camera | Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 november 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 115.981 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 179,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-969-JP |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.125 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Cruise control adaptief en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luxe stoffen bekleding
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR